Vodafone Hat Taşıma İşlemim Gerçekleşmiyor.

Ahmet Halim Y. |

01.07.2014 tarihinde hattımı farklı bir operatörden Vodafone'a taşımak amacıyla İçerenköy Carrefour'da ki Vodafone Cep Merkezinden başvuruda bulundum. Hattımın 2 en fazla 6 gün içerisinde taşınacağı bana söylendi.

07.07.2014 tarihinde hattımın hala Vodafone'a taşınmaması üzerine aynı cep merkezine başvurdum, onlarda bilgisayardan yaptıkları kontroller sonucunda herhangi bir problemin olmadığını 1 veya 2 gün içerisinde taşıma işleminin gerçekleşeceği söylendi ancak yine taşıma işlemi gerçekleşmedi. Bunun sonucunda çağrı merkezi ile iletişime geçtim herhangi bir başvuru kaydımın olmadığı bana söylendi. Aynı cep merkezine 10.07.2014'de tekrar başvurdum ve 9 gün sonra süreç başa dönmüş oldu.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  15:28

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  14.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.""
  "

 • 10 Temmuz
  15:32

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."