Vodafone Hat Taşıma İşlemi!

Sevda O. |

Yaklaşık 2 ay önce hat taşıma işlemi gerçekleştirdim.Kimlik fotokopimi ve sözleşmeyi taşıma işlemini gerçekleştiren personel teslim ettiğim halde tarafıma belgeleriniz ulaşmadığı 09.05.2013 tarihinde hattınız iptal edileceği yönünde bilgilendirme sms'si ulaşmıştır. Belgeleri eksiksiz olarak teslim ettim eğer eksik belgelerim varsa hattım neden açılıyor çağrı merkezinizi arıyorum hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor geri bildirim bile yapılmıyor işleyişiniz verdiğiniz hizmet kalitesi müşteri memnuniyeti sağlamıyor böyle bir hizmet anlayışı olamaz güvenilir değilsiniz.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  14:01

  Değerli Abonemiz;

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,539812****numaralı hattınız üzerinde detaylı inceleme başlatılabilmesi için şikayetinize konu olan Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgisini tarafımıza iletmeniz gerektiğini ve işlemlerinizin kontrolu için tekrar Vodafone Cep Merkezimize başvuruda bulunmanız gerektiğinin bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.