03 Haziran 2014

Vodafone Hat Sinyal Sorunu Var!

3 aydır telefonumda çekim sorunu sıkıntısı var eskiden 3 ay öncesine kadar GOP Yıldız Tabyada Mah Akgün Sokak'taki adresimde ve çoğu gittiğim yerlerde telefon full çekiyordu 3 aydır hat çekmiyor, hat düşüyor, 1 diş sinyal geliyor kaliteli bir görüşme sağlayamamaktayım. Daha öncelerinde tek tük yaşadığım işin tek noktalarda yaşıyordum git gide noktalar çoğalıyor tek burada sorun yaşıyorum diyemiyorum çoğu yerde hattım çekmiyor.

Vodafone çağrı merkezini arıyorum yardımcı olmuyor. Her seferinde başlarından savmak için ##002# tuş kombinasyonunu yapın diyor kısaca yönlendirmeleri iptal ettirme yaptırıyor. Konuyla ilgili gereğinin yapılmasını acilen sorunumun çözülmesini istiyorum.

Ahmet 637 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön