08 Mayıs 2013

Vodafone Hat Kısıtlama Bedeli!

06. 05. 2013 tarihi itibariyle Vodafone müşteri hizmetlerini faturama yansımış olan hat kısıtlama bedeliyle ilgili görüşme sağladım, Sürekli olarak bu bedel faturama yansıtılıyor olmakla birlikle yapmış olduğum gecikmeli ödemelerden dolayı yansıyordu bunun farkındayım, her hangi bir itirazım yoktu, takım lideri olan İ. beyle görüşme sağladım, açma kapama bedeli kadar fatura bonusu talebinde bulundum oda yetkisi dahilinde çıkan faturamdan 10 tl'lik bir miktarı düştüğünü belirtti ödemeye gittiğimde fatura tutarında herhangi bir değişiklik sağlanmadığını gördüm tekrar aradım MT bu şekilde bir işlemin gerçekleşmediğini belirtiyor.

Yunus 1.289 Okunma

Cevaplar

 • Yunus06 Haziran 2013

  merhaba, şikayetimin 15 gün içerisinde sonuçlanacağı bilgisi mhz tarafından aktarıldı.ne yazıkkı halen sonuçlanmadı illa hakımızı farklı yerdemi arayalım aramızda halledemiyorsak sayın vodafone ben bi aracı bulurum sana

 • Yunus10 Mayıs 2013

  Merhaba; Konuyla ilgili acil geri dönüş beklemekteyim İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 21.05.2013 tarihli fatura tutarınıza yansıtılmak üzere alacak girişi yapılmış olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön