31 Ocak 2014

Vodafone Hat Kapatma ve Fatura Gönderim Sorunu

Vodafone hattımızı kapattığımızda herhangi bir ceza ücreti ödemeyeceğimiz müşteri hizmetlerinden teyit ettikten sonra numaramızı başka bir operatöre taşıdık. Hattı taşıdıktan 1,5 ay sonra Vodafone'den bize 30,40 TL tutarında fatura geliyor.

Vodafone'de daha önce de aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Başka bir yöne geçtim kurtuldum derken cezayı peşimizden yolladılar. İkidir aynı oluyor. Müşteri hizmetleri de bugün yarın kontrol ettiğimizde herhangi bir sorun görünmemektedir diye cevap dönüyor. Her sorduğum kişiye herhalde otomatik cevap veriliyor.

Abdullah 128 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 06 Şubat 2014

    bana herhangi bir dönüş yapılmadı. bu konuda lütfen milleti yanıltmayınız?

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön