12 Şubat 2014

Vodafone Hat İptali Yapmıyor!

Vodafone'dan 4 gb modem aldım. 12 ay sözleşmeli bana fatura bedeli 39-40 lira gelir diye üstüne basa basa söylediler ve kabul ettim. Daha sonra faturalarım 80 90 hep bu miktarda geldi ve ben bunu iptal ettirdim ödenecek cezayı da kabul ettim aradan 3-4 geçti fatura geldi.

Müşteri hizmetlerine aradım ve sizin hat iptal olmamış şuan aktif görünüyor demez mi? Ardından hemen iptal ettirdiğim bayiye gittim onlarda olmamış dedi ve ben gereken herkesle konuştum iptal onayını gerek bayiye gerekse müşteri hizmetlerine verdim ama yapmamışlar.

Bana herhangi bir bildirim de vermediler ve ben benim nasıl bir durum sergilemem ya da ne yapmam gerekiyor?

İsmail 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön