Vodafone Hat İptali Yapılmıyor.

Mehmet Şafi A. |

Ben 14.07.2012 tarihinde Vodafone'dan vodem aldım. Yaklaşık 3-4 ay sonra bu hattın iptali için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinden çıkan bay arkadaş iptal işlemi yapacağını ancak taahhütüm olduğu için ceza ödemem gerektiğini söyledi bende kabul ettim. Ve o dönemde yaklaşık 200 TL civarında bir ceza ödedim.

Ancak bu hattım bugün öğrendiğim kadarı ile iptal edilmemiş sadece dondurulmuş ve yaklaşık olarak 18-20 aydır sürekli olarak 4 TL civarı bir vergi kesiliyormuş kredi kartımdan. En son nasıl olmuş kesememişler bana aps ile borç bildiriminde bulundular. Ben bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Telefona cevap veren bayan iptal için bayiye başvurmamı söyledi. Gittim başvurumu almadılar.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  13:10

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  01.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Haziran
  14:56

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”