21 Ekim 2014

Vodafone Hat İptali Yapıldı!

Bundan 3 yada 4 ay önce hattımı A*** Vodafone'a taşıdım. Taşıma işlemlerim tamamlandıktan yaklaşık 1 ay sonra telefonuma SMS ile bir bilgilendirme geldi ve evraklarınız eksik tamamlayınız yoksa hattınız kapanacaktır diye, bende müşteri hizmetlerini arayarak evraklarımı teslim ettiğimi ve bu olayın olmaması gerektiğini söyledim.

Bunun üzerine evrakları tekrar iletmemi söylediler ve ben tekrar taşıma yaptığım Cebe iletişime evraklarımı verdim. Aradan bir süre sonra tekrar mesaj geldi ve tekrardan aynı süreçleri yaşadım. En son gelinen noktada 17/10/2014 tarihinden beri hattım kapandı ve müşteri hizmetleri hangi evrakımın eksik olduğunu bile bilmiyor.

Ömer 1.214 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Ekim 2014

    Buraya kopyala yapistir ile çözüm olmuyor. Çözüm üretin

  • Ömer24 Ekim 2014

    Sikayetim devam etmektedir hala bir çözüm üretebilmiş değiller hayatimda karşılaştığım en anlamsiz firma. Aykutlar tekstil ve 4a dis ticaret firmalarima ait kurumsal hatlarimin taşıma işlemlerini de başlatmak üzereyim. 4 aydir evraklari bulamayan bir firma şimdi otursun bol bol evrak arasin.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön