18 Temmuz 2013

Vodafone Hat İptali Sonrası Fatura Çıkarıyor!

0 546 715 **** numaralı vodem hattımı iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini 13.05.2013 tarihinde aradım. Hattımı iptal ettirmek istediğimi belirttim.Hattımın hesap kesim tarihi ayın 15. günü, 15 Mayıs'tan sonra çıkacak faturaları ödemeyeceğimi belirttim. İptal kaydımın oluşturulduğu belirtildi.

15 Mayıs itibariyle çıkan faturayı ödedim. Tekrar fatura çıktığını öğrendiğimde 25.06.2013 tekrar müşteri hizmetlerini aradım, 13.05. 2013 tarihinde iptal kaydımın olduğu ancak iptal işlemi gerçekleşmediğinden fatura çıkmaktadır. Benim talebimle açtırdığım hattımı talebimle kapatmayıp haksız kazanç elde edilmekte Deli Dumrul faturaları çıkarılmaktadır. İptal yok, hattınız ömür boyu fatura garantili.

Nazim 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sayın N***** A***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeye istinaden kontroller sağlanmış olup,müşteri temsilcisi tarafından hat iptali talep edilmesi durumunda cep merkezine başvurulması konusunda yönlendirme sağlandığı,ancak tarafınızca cep merkezine başvurulmaması nedeniyle talebinizin karşılanamadığı tespit edilmiştir. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediğinden tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön