26 Ağustos 2013

Vodafone Hat İptali Sonrası Ekstra Fatura Çıkardı!

Vodafone'dan 18 ay kontratlı iPhone paketi aldım. Kontrat bittikten birkaç ay sonra farklı bir Vodafone hattım olduğundan mevcut hattımı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım bana belirtilen tarihte cep merkeze başvurarak ekstra fatura gelmemesi için istenilen tarihte iptal başvurumu yaptım.

Daha sonra müşteri hizmetlerinden arandım önümüzdeki ay mevcut paket tutarı olan 31. 80 TL'lik fatura geleceğini ve başka bir fatura gelmeyeceği söylenerek hattımı iptal ettiler. Ancak bu ay faturamı kontrol ettiğimde hattım kapalı olduğu halde 101 TL civarında bir fatura ile karşılaştım. Ayrıca Eylül ayı içinde 31. 80 TL fatura geleceğini ifade ettiler. Bana ekstradan 101 TL'lik fatura çıkardılar.

M.can 534 Okunma

Cevaplar

 • M.can 01 Eylül 2013

  Bir daha ne ben ne de herhangi bir yakınım asla Vodafone kullanmayacak.

 • M.can 26 Ağustos 2013

  Ayrıca Temmuz ayına ait 101 tl olarak çıkarılan fatura düzeltilmeyerek gecikmeye neden olmaktadır bu noktada gecikmeden doğacak sorunlardan sorumluluk kabul etmiyorum.

 • M.can 26 Ağustos 2013

  Hat iptal işlemini yapmadan önce müşteri hizmetlerini aradım ve hesap kesim tarihinden önce Cepmerkeze iptal başvurusu yaparsam ağustos ayı için fatura çıkmayacağını ifade ettikten sonra başvurumu yaptım.Almadığım hizmet için fatura ödemek istemiyorum ayrıca Temmuz ayına ait 101 tl lik faturanın açıklaması halen yapılmadı.Ayrıca Resmi gazetede yayınlanan 7 günlük süre müşterinin almadığı hizmet için ona fatura çıkarılacak anlamı taşımamaktadır.Mevcut hatanın düzeltilerek Temmuz ayına ait 31.80 tl lik faturayı ödemeye hazırım.Lütfen tüketiciyi mağdur etmeyin.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,554892****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 29.07.2013 tarihinde iptal talebinizin olduğu ve 01.08.2013 tarihinde ise hattınızın iptal edildiği tespit edilmiştir.Yasal süre hattınıza iptal işleminden dolayı kısıtlama verildiğinde 7 iş günü içersinde hat iptalinin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz.Bu nedenle ağustos döneminde kesilicek olan dönem faturanıza müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön