21 Ocak 2014

Vodafone Hat Dondurunca da Aynı Faturayı Gönderiyor!

2013 Şubat ayında 2 yıl taahhütlü faturalı hatta geçiş yaptım. 2013 Kasım ayında vatani görevimi yapmak için 8 aylığına Kıbrıs'a gitmek zorunda kaldım bu nedenle Vodafone hattımın taahhüdünü dondurmak istedim ve müşteri temsilcisini aradım. 13 Kasımda müşteri temsilcisi taahhütümün dondurulduğunu ve fatura olarak yalnızca 2 tl civarında vergi ödeyeceğimi söyledi. Ancak bana 2 aydır taahhüdümün değerinde fatura geliyor. İşin komik tarafı hattımı kullanamıyorum.

Alaattin 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Alaattin'in Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    Bana ulaşacagınız irtibat numarasını isteme gereği duymamanız şikayetime verdiğiniz alakayı gösteriyor, teşekkürler...

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön