26 Nisan 2013

Vodafone Hat Devri Sonucu Tüm Şirket Hatlarımızın Tarifesi Değiştirildi!

2 adet şirket hatlarımızı Dörtkan İletişim'de şahıs üzerine devir işlemini gerçekleştirdik. Bu işlem sırasında diğer hatlarımız kendi talebimiz olmaması üzerine Cep to Cep tarifesine geçirildi. Müşteri hizmetlerini her gün aramamıza rağmen net bir cevap alamadık. Bu nasıl kurumsallıktır ki bilgi dönüşü ve mağduriyetimiz karşısında geri olmuyor. En kısa zamanda başka operatöre geçiş yapacağız.

Fırat 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili sorunun giderildiği bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Fırat26 Nisan 2013

    3 hatta 4. gun bugun bizim istegimiz olmadigi halde magdur olan biziz nasil bir incelemedir ki geri donus olmuyor? sirket hatlarimiz suanda hicbir isimize yaramamakta.

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön