23 Ocak 2014

Vodafone Hat Devir İşleminde Ücret Alıyor.

Kayın biraderimin ablasına aldığı Vodafone telefon hattını BTK kurumunun aylarca 30 ekim 2013 tarihine kadar adınıza kayıtlı olmayan telefon hatlarının kendi adınıza ücretsiz çevrilebileceği haberleri üzerine bende söz konusu Vodafone hattını ekim 2013 ayı içerisinde kendi üzerime çevirdim. Hiçbir ücret alınmadan yapılacağı BTK kurumu tarafından duyurulmasına rağmen Vodafone her ay faturama 12 taksit olarak 5.50 tl tutarında toplam 66 tl ek ödeme çıkardı. BTK kurumu tarafından yanıltıldığımı düşünüyorum. Vodafone ise aynı telefon hattını hem kayınbiraderime hemde bana satarak haksız kazanç sağladı, yani bir hattını iki defa satmış oldu.

Ali 186 Okunma

Cevaplar

 • Ali 13 Şubat 2014

  vodafone firması sorunun BTK dan kaynaklandığını ve alınan 66 tlnın vergi ve harçlar olduğunu söyledi,ben bu vergi ve harçların hattı ilk sattığınız kişiden yani kayın biraderimden alındığını ve aynı hattı 2 kişiye satamayacaklarını ve aynı vergi ve harçları 2 kişiden almaya haklarının olmadığı söyledim ama vodafone sorun çözecek kalitede bir şirket değil,vodafone dünyada büyük firma olabilir ama Türkiyede kesinlikle sıfırdır..

 • Ali 01 Şubat 2014

  vodafone sorunu çözecek kalitede bir firma değil benimle yaptıkları görüşmede devir işlemlerinde kesilen ücretin yasal hakları olduğunu ve paranın devlete giitiğini söylediler,tabi ben inanmadım vodafone duyarsız ve sorumsuz bir kuruluş,vatandaşın hiç bir sorununu çözeceklerini tahmin etmiyorum en iyisi vodafoneyi bırakmak.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön