02 Aralık 2013

Vodafone Hat Değişimine İzin Vermiyor!

2 tane hattım vardı oldum olası Vodafone kullanıyorum. Birisi faturalı birisi ise faturasızdı. Faturalı olanın sözleşme tarihi biteli 1 ayı geçti 2'sini de geçen hafta Bimcell'e geçirmek üzere müraacat edip form doldurdum ve faturasız olanı geçti ama faturalı olanı malesef geçmedi.

Bugün gittim sordum Bimcell'e sizin operatörünüz onaylamıyor diyor. Ya onaylanacak 2 gün içerisinde yada onaylanmıyor diye mesaj gelecek diyor. Bu ne demek ya zorlayıcı olamazsınız değil mi? Sizde niye onaylamıyorsunuz öğrenebilir miyim? Vodafone yetkilileri kullanmak istemiyorum zorla mı ya. Böyle bir firma görmedim şikayetçiyim Geçişimi onaylayın lütfen yoksa başka yollara başvuracağım.

Emrah 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı03 Aralık 2013

    gerçekten harika ilgilendiler sorun onlarda degilmis sagolsun 10 numara gerçekten buradan özür dilerim.

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön