30 Ocak 2014

Vodafone Hat Değişiminde Ücret İstedi.

Çok uzun süredir Vodafone kullanıyorum üstelik bir sürü Red müşterilerimiz ayrıcalıklıdır diye yapılan reklamlara rağmen hat değiştirmek istediğimde 12 tl ücret istendi. Her ay size 150 tl'lik fatura ödüyorum taahhütlü telefon alıyorum karşılığında hattımı değiştirmek için ücret isteniyor. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Gamze 58 Okunma

Cevaplar

 • Gamze22 Şubat 2014

  Sayın Vodafone Müşteri hiz. arkadaşım siz dalga mı geçiyorsunuz acaba ? beni 9 şubatta kimse aramadı size olan memnuniyetsizliğimi katlayarak arttırıyorsunuz

 • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gamze04 Şubat 2014

  Bugün 5. gün ve hala tarafınızdan ne mail ne de tel. yoluyla bir dönüş olmamıştır.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön