13 Mayıs 2013

Vodafone Hat Çekmiyor Çözüm Yok!

Vodafone dan 2 adet kurumsal Gold Hat aldık ve aldığımız günden beri problem yaşıyoruz. Öncelikle hatlarımızı açtırana kadar 2-3 hafta uğraştık. En sonunda hatlar açıldı ama İstanbul Beyazıt'ta 200 dükkanın olduğu bir pasajın içerisinde en üst katta, etrafımız açık olmasına rağmen Türkiye' nin her yerinde çektiği belirtilen Vodafone hatlarımız çekmiyor.

Vodafone teknik servisi gelerek hatların çekmediğini tespit etti. 220 bin üyesi bulunan bir şirket olarak ciddi müşteri kaybı ve para kaybına uğradık. Şimdi ise 20 gün uğraştığımız halde çözüm üretemeyen bir vodafone karşısında hatlarımızı iptal edip gold hat için ödediğimiz ücretleri iade istiyoruz olmayacağını söylüyorlar.

Veysel 42 Okunma

Cevaplar

  • Veysel 16 Mayıs 2013

    Tarafıma yapılan bildirimler tamamen onu yapamayız bunu yapamayız şeklindedir ve hiçbir mağduriyetim giderilmemiştir. Aldığım hatları iade edemiyorum edersem cayma bedeli istiyorlar. Gold numaralar için para ödedim onları iade almıyorlar. Hatları çöpe atmamla, vodafone şirketinin sizinle görüştük demesi aynı anlama geliyor. Kesinlikle vodafonedan uzak durmalısınız.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.05.2013 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön