17 Mart 2014

Vodafone Hat Çekmiyor!

Ankara'nın göbeğinde Türkiye'nin başkentinde bir hat çekmez mi ya? Bir de TV'de reklamlara çıkıyorsunuz insanları yanıltıyorsunuz. Gerçekten üzerinize yok ama sizin için bende kısa bir film çekip internette paylaşacağım. Bir işe yaramayan hat Vodafone iletişimi kesmek için kullanılan ilk hat. 5 ay kaldı sonrasında siz sağ ben selamet. Taahhüt verdim tüm sosyal çevremle ailemle irtibatım kesildi. Eve geldiğimde hayat duruyor. Sözde dev markasınız! Çevremdeki herkese sizin hattınızı anlatıp alacak olanları iptal ettiriyorum yapmaya da devam edeceğim.

Seda 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.03.2014 17:12 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön