30 Ocak 2014

Vodafone Hat Çekmiyor.

Vodafone hat hiç çekmiyor! Ana caddeler dahi zar zor! Kısa bir süre önce hat bazı kuytu yerlerde çekmiyor diye o kadar reklamları yapılıyor diye numaramızı Vodafone'a taşıdık; bu hat evin ortasında cadde de dahi çekmiyor. O kadar reklamı çekmeyen hatlar için mi yapıyorlar anlamış değilim? Bağcılar'daki mağazaya gittiğimde evet buranın genel sorunu tüm müşteriler aynı şeyden şikayetçi diyor. Yolda yürürken dahi ses kesilmesi çok mantıksız. İnternetinden hiç bahsetmiyorum bile Facebook'a bile en az 5 dakikada girebiliyorsun. Reklamlarında dağın tepesinde dağların arasında full çekim gücü oluyormuş gibi gösteriliyor ama aslı yok.

Merve 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön