19 Eylül 2013

Vodafone Hat Alırken Tanımlama Hatası Yaptı!

İPad 2 cihazımız için data hattı tercihimizi Vodafone'dan yana kullandık. Yakınımızdaki Kıbrısoğlu adlı bayiden hattı satın aldık. Sim kartı alırken kontrol etmemiştik. iPad 2 için micro sim kart ihtiyacımız olduğunu ben bile biliyorum. Ama satıcımız bilmiyormuş. Hafta sonu 5 TL ücret ile kartı kestirdik.

Hat açılmadı unutmuşlar tam bir kaos. 2 iş günü sonra tekrar gittik açıldı. 1 GB diye satın aldığımız hat 1. fatura 125 TL tanımlama yapılmamış. Ödeyin tanımlayalım dediler. Biz henüz ödemeden 2. 117 TL bakalım ödemeye yetişebilecek miyiz?

Vodafone'a tanımlama hatasının tarafımızdan olmadığını belirtir, bayi ile görüşülmesini tutarın düzeltilmesini talep ediyorum.

Ozan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde bayi sorgulandığında talebinizin iletilmediği,bayiye ulaşıldığında hattınızın kısıtlı konumda olduğu faturanızı ödediğinizde ıpad paketinin tanımlanarak faturanızın daha az gelebileceği bilgisini iletildiği belirtilmiştir.Faturanız ödenmeden kullanıma devam edildiği için sorun yaşandığı iletilmiş olup, hatalı işlem kabul edilmediğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön