Vodafone Hat Aktivasyonu Yapılmadı!

Abdullah D. |

Vodafone'un en büyük bayilerinden biri olan Özatalar bayisinden kurumsal hattımı taşıma işlemi yapıldı. Yaklaşık 1.5 aydır kullandığım hat eksik evrak olduğu söylenerek hattımı kapattılar. Bayiyi aradığımda suçun genel merkezde olduğu söylendi. Müşteri hizmetlerini aradığımda suçun bayide olduğu söylendi. Bende bir bayiyi bir müşteri hizmetlerini aramakla günümü öldürdüm ve ortaya mükemmel bir sonuç hattım hala kapalı. En son müşteri hizmetlerindeki bayan hattımın saat 20.00'a kadar açılacağını söylemişti büyük mutluluk yaşadım çünkü benim işim telefonla ama saat 20.40 oldu hala kapalı.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  10:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.