Vodafone Hat Açılma Süreci ve Kampanya Cihazları Arızası!

Özkan D. |

15/03/2012 tarihinde Vodafone hatlarımızı taşıma işlemine başladık. Fakat Vodafone'nun sibell ekranlarında yaşanan onay sıkıntısından sonra hatlarımız gecikmeli olarak açıldı. Vodafone İzmit bayisi Kobitel bu onay süresinde eğer Turkcell tarafından fatura yansıtılması halinde faturayı mail yolu ile ödeyeceklerini taahhüt ettiler.

Fakat gelinen süreçte yaklaşık 9 ay zarfında herhangi bir ödeme yapılmadı. Yok fatura elimize ulaşmadı gibi bahanelerle sürekli ertelemeler oldu. Daha sonra kampanya kapsamında vermiş oldukları Blackberry cihazların 2 tanesi arıza yaptı. Yaklaşık 3 - 4 ay süre boyunca defalarca aramamıza rağmen cihazların akıbetine bir türlü öğrenemedik. Vodafone geçmek hataymış.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  10:29

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  14.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen görüşmede,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 14 Şubat
  10:20

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri