09 Ocak 2015

Vodafone Harcama İtirazı!

30 Aralık tarihinde İstanbul Profilo AVM Vodafone bayisinden 190 TL'lik fatura ödemem kredi kartından 2 kez toplamda 390 TL olarak tahsil edilmiştir. Konuyla ilgili kredi kartı ekstresi bugün elime ulaşmış olup, bayiye gerekli itiraz yapılmıştır. Fakat bayii olarak herhangi bir problem çözme odaklı yardımcı olamayacaklarını, konuyla ilgili müşteri hizmetlerinin yardımcı olacağını belirttiler.

Müşteri hizmetleri aranmış ve kredi kartından ödeme yapıldığında dolayı fazla çekilen 190 TL'lik tutarın iade edilen edilemeyeceğini, bir sonraki fatura tutarından bu rakamın düşüldüğü bilgisi verilmiştir. Paramın iade edilmesini talep etmekteyim.

Fazıl 1.187 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön