11 Eylül 2013

Vodafone Hala Para İadesi Yapmadı!

0542 444 0 542 nolu telefondan arayıp numaramı tuşladığım halde eksik veya hatalı numara tuşladınız deyip sistem otomatik olarak görüşmeyi sonlandırmaktadır. Vodafone web sitesi üzerinden yaptığım bildirime herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

Hatlarımı başka operatöre taşımama sebep olan ve Vodafone tarafından hatalı olarak tahsil edildiği kabul edilen bu fazla tutarı Vodafone müşteri hizmetlerine banka hesap bilgilerim ve ekinde kimlik fotokopisi olan faksı gönderdiğim halde hesabıma herhangi bir iade hala yapılmamıştır.

Üç kuruş tutarı ödemekten kaçınan Vodafone olayı yargıya taşıdığımda icra yoluyla mahkeme masrafları avukatlık ücretleri ve yasal faizi ile ödeme yapmak istiyor anlaşılan!

İzzet 59 Okunma

Cevaplar

 • İzzet31 Ekim 2013

  Sayın Vodafone Yetkilisi, Suratıma telefon kapatan müşteri hizmetleri yetkiliniz sebebiyle hatlarımı başka operatöre taşıdım ve şimdi de müşteri hizmetleri yetkiliniz muhasebe ödemenizi gerçekleştirecek diye oyalayıp duruyor. Düzenlenediğiniz hatalı faturalardan dolayı yapmanız gereken iadeyi haciz işlemi başlatmadan banka hesabıma gönderecek misiniz?

 • İzzet24 Eylül 2013

  Bugün Vodafone'a içindeki iban bilgilerim olan ve aynı zamanda son ihtar olduğunu belirten faksı 0212 367 50 00'a 2. defa faksladım. Bu hafta içinde de faiz işletilmemiş tutarın iadesi yapılmadığı taktirde aradığım müşteri hizmetleri yetkilisinin iade yapılacak biraz daha bekleyin ricasına rağmen haklı olduğum bu tutarın yasal faizi ile birlikte tahsili için icra yoluyla tahsilatı için avukatıma devredeceğim!

 • İzzet20 Eylül 2013

  Hesap numarası iban bilgisi ad soyad kimlik fotokopisi içeren faksın tarafınıza ulaştığı bilgisini akşam müşteri hizmetleri yetkilinizle yaptığım görüşmede teyit ettiğim halde bu mesajı göndermenize anlam veremedim. Konusuna hakim bir müşteri hizmetleri yetkilisi telefon yoluyla bana ulaşıp iki hattımla ilgili düzgün bir çözüm üretip hesabıma havale işlemi gerçekleşmediği taktirde konuyu avukatıma devredeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sayın İ****** U**** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden, hattınıza ait iade işleminin gerçekleşebilmesi için, Türkiye sınırları içerisinde bulunan banka hesap numarası bildirmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. “

 • İzzet11 Eylül 2013

  Göndermiş olduğunuz linkten bildirimde bulunduğum halde geri dönüş yapılmamış olup, artık aboneniz olmadığım için 542 numara yerine 0542 444 0 542 üzerinden de ulaşamadığımı belirtmiştim. Çözüme yönelik olmayan standart e-posta ile sorun çözüme kavuşmuş olmuyor ne yazık ki!

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön