02 Mayıs 2013

Vodafone Hala Hattım Açılmadı!

Şikayetimi anlamak yerine standart cevaplarla savuşturmaya çalışan Vodafone yetkilisine şunu söylemek istiyorum, önceki şikayetimi cep merkezine yönlendirerek geçiştirdiniz, benim sorunumu cep merkezi de dahil vodafone nun hiç bir birimi çözemiyor. Evraklarım cep merkezinde ama ihya veya ne gerekiyorsa yapamıyorlar, kendi destek hatlarını da aradılar ama Vodafone nun kendi sisteminden kaynaklanan sorun çözülmedi, yani Vodafone hattımı açamıyor sonuç budur, 1 mayısta cep merkezine gittim belki 10. defa oldu ama yönlendirdiniz diye gittim sonuç aynı, oraya buraya yönlendirmek yerine çözüm üretmek en sağlıklı sonuç olurdu.

Abbas 32 Okunma

Cevaplar

  • Abbas 04 Mayıs 2013

    Bu hattın borcu yok, ilk şikayetim okunmuş olsa anlaşılırdı. İyiki böyle bir site var da sıkıcı bürokratik işlerin insanları nasıl uğraştırdığı herkesçe görülebiliyor. Ben müşteri hizmetleri ile görüşüp borcunun olmadığına dair evrakları yollarım vodafona yollamasına da bu cevabı almak bu kadar mı zordu, ne telefonda ne de vodafone shoplarda bunu söyleyen olmadı olsa aksini ispat etmek çok kolaydı, sorunun ne olduğunu öğrenebilmem bile aylarımı aldı, umarım borcu yoktur yazını götürdükten sonra bir kaç ay daha beklemem.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,549660****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde işlem yapılmak istenen numaranın yasal takipte göründüğü tespit edilmiştir.Vodafone Cep Merkezimiz tarafından işlem bu nedenle sağlanılamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön