Vodafone Hala Dönüş Yapmadı!

Özkan İ. |

Vodem kampanyasından almış olduğum faturalı hattım için 2 hafta arayla 2 kez arayıp 30 TL'ye kampanya var mı diye sordum. Yok dediler. Bunun üzerine faturasız hatta geçtim. Faturalı hattan neredeyse 4 GB internet hakkım varken ve ben bunun fatura döneminde değişeceğini düşünürken ve bu konuda uyarılmamak da bunu düşünmemi gerektirdi 1 gün sonra hat kapandı. Daha sonra 30 TL ye 6 GB kampanya olduğunu iş arkadaşımdan öğrendim. Daha sonra aradığımda yapılacak birşey yok diyen U. adındaki bir temsilci internetten şikayete girmemi ısrarla söyledi. Bir daha aradığımda ilk sorum şikayet verebiliyor muyuz oldu ve verdim. 2 gün içerisinde dönülecek denmesine rağmen hala kimse dönmedi.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan İ.
  04 Temmuz
  14:57

  Bana dönüş yapılmadı. Ben aradım tekrar faturalıya geçmem için 1 beklemek zorunda olduğumu söylediler. Ben de firmanın hatalı bilgilendirmesinden dolayı faturasız geçtiğim ve firmanın çözüm üretmemesi (beni kimse aramadı hep ben aradım) üzerine Hattımı iptal edip Avea ya geçtim. Hattı kullanırken tavsiyemle birçok kişi vodem almıştı. Artık tavsiye de etmeyeceğim.

 • 30 Haziran
  19:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Haziran
  15:59

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."