13 Eylül 2013

Vodafone Hala Dönüş Yapılmadı!

Şikayetimi yazmama rağmen geri dönüş yapılacak denmesine rağmen henüz hala bana vodafon tarafından dönüş yapılmamıştır.bu nasıl bi iştir anlamış değilim vodafon gibi evrensel bir firmaya hiç yakıştıramadım benim sorunum hala çözülemedım ve isteğim devam etmektedir.

Eda 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden tarifeniz kapsamında yer alan dat hakkına ait tüm detaylara http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/genc-avantaj-tarifesi1 linkinden erişebileceğinizi belirtmek isteriz. Data bağlantısına yönelik sorun yaşanması halinde, cep telefonu dışında bir numaradan müşteri hizmetlerimize bağlanarak Teknoloji Servisleri'nden destek alabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön