03 Nisan 2013

Vodafone Hala Dönüş Yapılmadı!

1698**** numaralı şikayeti yazalı neredeyse 2 hafta oldu. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimin üzerinden ise 2 ay geçti. Vodafone u şiddetle kınıyorum bir daha Vodafone mu asla!!!! yurtdışında kullandığım Vodafone hattını da kapattırdım ve gerek iş, gerekse diğer sosyal çevremdeki insanlara da firmanızla yaşadığım bu problemi özellikle anlatmaya da devam edeceğim. Hala bana dönüş yapılmasını bekliyorum!!! Hala talebim için dönüş yapmadınız veya mail göndermediniz.

Sinan 73 Okunma

Cevaplar

 • Sinan09 Nisan 2013

  AYRICA SU ANDA SIZI KANUNI HAKKIMI KULLANARAK ILGILI MERCILERE SIKAYET ETTIGIMI, MUSTERI HIZMETLERINDEKI GORUSME DETAYLARINI KANIT OLARAK ISTETICEGIMI , AYRICA BU OLAY VUKU BULDUKTAN SONRA MUSTERI HIZMETLERINIZDEN DEFATEN AYRINTILI KULLANIMIMI GOSTEREN IZAHATIN ONLINE VEYA POSTA OLARAK TARAFIMA ULASTIRILMASINI ISTEDIGIM HALDE ULASTIRILMADIGINI DA DELIL OLARAK SUNUCAM VE BU KONUDA DA BENI MAGDUR ETTIGINIZ ICIN HER TURLU TAZMIN YOLUNU ARIYCAM. MADEM OYLE GORELIM BAKALIM, NE YAPMISIM NE YAPMAMISIM, ARTIK BU ISIN SONUNDAN SIZ MI ZARARLI CIKARSINIZ BEN MI CIKARIM MADEM OYLE YARGI KARAR VERSIN!!

 • Sinan09 Nisan 2013

  Ya inanamiyorum resmen kafayi yediriceksiniz adama!!!! ben, TELEFONUMUN INTERNET OZELLIGI YOK DIYORUM( GORUSME DETAYINDAKI IMEI NUMARASINDAN ULASABILIYORSANIZ ULASIN BAKIN!!) HALA BANA INTERNET KULLANMISSIN DIYORSUNUZ, DETAY FATURA GONDERIN DIYORUM SURDAN BURDAN TEMIN EDIN DIYORSUNUZ!!! BANA GONDERDIGINIZ FATURA BOSSSS ANLAMIYORMUSUNUZ VE BENDE ADIM GIBI EMINIM KULLANIM YAPMADIGIMA... GONDERIN BANA KULLANIM DETAYINI VE 39 ADET KULLANIMI NE YAPMISIM BENDE BIR GOREYIM BARI!!!!!

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Hersey Dahil Pasaport opsiyonunun mevcut olduğu ve opsiyonda günlük 9,9 TL kullanımlarının bir kısmının yurtdışında gprs(internet)vergili,diğer kısmı ise Faturaya Basilan Opsiyon Ücret Toplamı ile yansıdığı bilgisini aktarmak isteriz.Hattınız ile ilgili yurtdışı kullanım adetinin 39 olduğu ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.Yapılan görüşmelerin kullanıcı tarafından kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin Vodafone Cepmerkezi,Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail),Sesli Yanıt Self Servis 7000' i arayarak, Web (Online Self Servis) ile işlem sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön