09 Aralık 2014

Vodafone Haksızlık Yapıyor!

"Aylık seninle ben" paketinin iptali için mesaj gönderdim, 1 dk. Sonra böyle bir paketiniz bulunmadığı için iptal işlemini gerçekleştiremiyoruz diye bir mesaj geldi bana. Daha sonraki bir tarihte hattıma TL yüklettim ve yükleme işlemi gerçekleşir gerçekleşmez hattımdan otomatik para kesildi ve "aylık seninle ben" paketim yenilendi. Bu paketten bir dakika bile kullanmadım, Vodafone'u arayıp, paramın iade edilip, paketin iptal edilmesini istedim ama kabul etmiyorlar. Kendi hatalarının bedelini bana ödetmeye çalışıyorlar.

Caner 1.370 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Caner 09 Aralık 2014

    Mesaj yoluyla değil de bizzat beni arayarak geri bildirim yapmanızı rica ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön