25 Ağustos 2014

Vodafone Haksızlık Yaparak Para Alıyor.

Aylardır Vodafona tarafından mağdur ediliyorum ve sitenizde bu konuda bir işe yaramıyor ama ısrarla şikayetimi sürdüreceğim. Sonuçta Vodafone beni mağdur etmek için her şeyi yapıyorsa bende olabildiğince her yerde sesimi duyuracağım.

Vodafone'nun kendi takip sisteminden 200 mb kotam varken yatıyorum, sabah kalkıyorum kotam bitmiş ve 50 tl ilave ücret tahakkuk etmiş. Mobil veri akışını kapatıp yatıyorum ama onlar yinede her türlü şeyi yapıp almaya devam ediyor ve buna dur diyebilecek kimse yok.

Gogdas 130 Okunma

Cevaplar

 • Gogdas 05 Ocak 2015

  Bir daha asla vodafone

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gogdas 27 Ağustos 2014

  Tabiki soymaya devam edeceksiniz. Zira ticareti mal ve hizmet satmak üzerine değil, suistimal ve fırsatçılık olarak gördüğünüz sürece bu değişemez.Benim ricam yeter beni soyduğunuz.

 • Vodafone Temsilcisi25 Ağustos 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön