Vodafone Haksızlık Yaparak Para Alıyor.

Gogdas Oktay H. |

Aylardır Vodafona tarafından mağdur ediliyorum ve sitenizde bu konuda bir işe yaramıyor ama ısrarla şikayetimi sürdüreceğim. Sonuçta Vodafone beni mağdur etmek için her şeyi yapıyorsa bende olabildiğince her yerde sesimi duyuracağım.

Vodafone'nun kendi takip sisteminden 200 mb kotam varken yatıyorum, sabah kalkıyorum kotam bitmiş ve 50 tl ilave ücret tahakkuk etmiş. Mobil veri akışını kapatıp yatıyorum ama onlar yinede her türlü şeyi yapıp almaya devam ediyor ve buna dur diyebilecek kimse yok.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gogdas Oktay H.
  05 Ocak
  19:02

  Bir daha asla vodafone

 • 12 Eylül
  08:53

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gogdas Oktay H.
  27 Ağustos
  23:16

  Tabiki soymaya devam edeceksiniz. Zira ticareti mal ve hizmet satmak üzerine değil, suistimal ve fırsatçılık olarak gördüğünüz sürece bu değişemez.Benim ricam yeter beni soyduğunuz.

 • 25 Ağustos
  15:06

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."