19 Aralık 2014

Vodafone Haksızlık!

Vodafone'a faturalı hattımdan cayma bedeli hakkında yaptığım şikayete tenezzül edip beni aramadı bile hep kendilerini haklı görmenin çabası içindeler kendi elemanları defalarca sormama rağmen cayma bedeli çıkmayacak dedi ama ne yazıktır cayma bedeli çıktı 127 TL!

Şimdi suçu bana atmanın peşindeler. Hep kendileri haklı çıkaracak ya bahaneler buluyorlar ama bu sefer yok öyle sonun kadar davamın peşindeyim. Mahkemede görüşeceğiz artık sakın Vodafone'a gidip kanmayın elemanları bilgisiz ya da bu şekilde eğitilmiş yazıktır tüketiciyi yanıltmanın peşine düşmüşler!

Şevki 254 Okunma

Cevaplar

  • Şevki27 Aralık 2014

    kesinlikle vodafone yi tercih etmeyin

  • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön