05 Temmuz 2014

Vodafone Haksız Yere Ödediğim Faturanın Dökümünü İstiyorum!

Vodafone'a ait taahhütlü hattımı taahhüdüm bitiminde müşteri temsilcisiyle görüşerek hattımı başka gsm'e taşıdım ama kurum kullanmadığım dönem için bana 48.80 tl fatura çıkardı itirazda bulundum kabul etmediler. Bende tüketici hakem heyetine müracaat etmek için bu haksız ödemiş olduğum faturanın dokümanını talep ettim. Son ödeme tarihi 16.06.2014 olan faturanın dokümanını 05.07.2014 tarihine kadar hala bana göndermediler gerçi bunun için yasal sürelerimi takip ediyorum.

Mehmet 130 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet09 Temmuz 2014

  hala dönüş yok

 • Vodafone Temsilcisi07 Temmuz 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "" "

 • Mehmet07 Temmuz 2014

  şikayetime cevap değil standart oluşturulmuş ve her müşteriye gönderilen bir yazı metni

 • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön