28 Eylül 2013

Vodafone Haksız Yere İnternet ve Data Kullanım Ücreti Talep Ediyor!

Turkcell abonesi iken Vodafone benim için cazip diye düşündüğüm 500+250 Dk. 25 TL Kampanyasına geçtim.Geçiş yaparken yetkili bayi de internet ve data kullanımına kapalı olmasını özellikle talep ettim.İlk faturam 24.95 TL geldi.İkinci faturam 113 TL sorguladığımda 85 TL data İnternet kullanımı yapıldığından bahsediliyor ki kullanmadım.

Zaten kapalı olmasını istemiştim. Kapalı olan şeyi nasıl kullanırım derken açık bıraktıklarını ve her gün tebrikler 23.59 kadar 5 TL karşılığı internet kullanımı kazandınız diye mesaj attıklarını beyan ederek ücreti talep ettiler ve ben helal etmeyerek ödedim.En kısa zamanda operatör değişikliği yapacağım.Kanunen de hakkımı arayacağım.

Çağrı 48 Okunma

Cevaplar

 • Çağrı 19 Kasım 2013

  Sonuç : 0 Sıfır

 • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Facebook ve Twitter'a ait URL'ler( Standart Kaynak Bulucu ) [ m.facebook.com ve mobile. twitter] üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme,resim yükleme görüntüleme,mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilmektedir. Facebook yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar [resim,oyun,video vb,] kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Kullanımlarınız bu şekilde bağlantılar üzerinden olduğundan ücretlenme yaşanmıştır.Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Çağrı 28 Eylül 2013

  Bakalım süreç nasıl sonuçlanacak .

 • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön