18 Ekim 2016

Vodafone Haksız Yere İcra.

Senelerce Vodafone müşterisiydim. Zamanla 45 TL'lık fatura hep fazla fazla geliyordu. Bende uygun bir tarife ***'e geçiş yaptım. Hiçbir şekilde bilgilendirme mesajı gelmediği halde 3 ay sonra 85 TL'lık ödenmemiş borç bilgisi geldi. Ödemesi için bayiye gittim görünmedi. İzmir'de ikamet eden ablam b** ç**' ye rica ettim. Hatay nokta durağının ilerisinde bir Vodafone yetkili bayisinde sordu, borç çıkmadı. Gelen uyarı mesajlarını dolandırıcılık mesajları olarak değerlendirip ilgilenmedim, çünkü isim adı altında mesaj geliyordu, fakat bayilerde borç görünmüyor.

Müşteri hizmetlerini arıyorum yine borç görünmüyor. Bir süre sonra 85 liralık borç 395 TL olarak icra takibe girmiş. Buradan yetkililere sesleniyorum; neden müşteri hizmetleri icralık olarak görünüyorsunuz diye bilgilendirmedi. Senelerce Vodafone müşterisi olarak ay be ay otomatik ödeme ile dikkatli bir şekilde yaptığım ödeme sonucu bu şekilde mi?

Beşire 321 Okunma

Cevaplar

  • Beşire20 Ekim 2016

    Ben besire celebi yarin ilk isim wodofone hattımı farklı bir operetorle değiştireceğim... yapılan bu muamele hiç hoş değil Yazıklar olsun Vodafone... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön