11 Temmuz 2013

Vodafone Haksız Yere İçerik Sağlayıcı Ücret Yansıttı!

5 Temmuz 2013 tarihinde Fixmobi 'den mesaj geldi. "aboneliğiniz haftalık 10 TL karşılığında başlatılmıştır". 5 dakika sonra Vodafone' dan mesaj geldi. "hesabınızdan 10 TL kullanılmıştır. Kalan bakiye ... kr"

Vodafone'a başvurdum ve hattımdan herhangi bir başvuru olmadan abonelik başlatılmasına ve ücret kesilmesine itiraz ettim. Cevap gönderdiler : "Fixmobi aboneliğiniz vardır. İsterseniz iptal edebilirsiniz" sağolsunlar çok ilgilendiler. Cumhuriyet savcılığına başvuruda bulunacağım.

Efe 50 Okunma

Cevaplar

 • Efe 10 Haziran 2015

  Aradan 2 yıl geçti. Hala bekliyorum

 • Efe 14 Temmuz 2013

  SIRADAN VE AYNI SEKILDE HAZIRLANMIS CEVAPLARI GONDERIYORLAR. COZUM URETMEK ICIN KONUYU ARASTIRMIYORLAR. DOLANDIRILIYORUZ

 • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.07.2013 tarihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön