13 Eylül 2013

Vodafone Haksız Yere Faturama Ücret Yansıtıyor!

Vodafone'dan faturama ek iPhone5 aldım. Almaz olaydım 35 TL fatura param 95 TL telefonun parası toplamda 130 TL ödemem gerekirken ve üstüne üstlük dakikalarım mesajlarım internetim durduğu halde 130 yerine ilk ay 194 TL ödedim. Bu ay daha bitmedi bakıyorum güncel faturama 164 TL olmuş. Elli kere Vodafone müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmuyorlar. Haksız yere para yansıyor faturama sonunda da ödetiyorlar.

Batuhan 87 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan18 Eylül 2013

    Allah aşkına ya bırı bana yardımcımolsun bu ayda vodofone faturam 130 gelıcegıne 164 tl geldı lutfen dıyorum

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde paket ücreti,cihaz taksit tutarı ve özel servis kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı,sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön