18 Temmuz 2014

Vodafone Haksız Yere Faturalandırma Yaptı!

Ben mayıs ayında İsrail hattımı kullanmak için açtırdım. Bana 60dk Türkiye ile konuşmak için 60tl alınacağı söylendi. Ayrıca 60dk bittiğinde ise her dk için 1tl alınacak dendi. Haziran faturamda yurtdışında konuşmalardan tarifemi geçtiğim için çok büyük miktarda fatura çıkarılmış. Vodafone online sistemin den detayları incelediğim ve tek tek yapmış olduğum dakikaları saydım, toplamı 60 dk'yı geçmedi.

Ekte de Vodafone online sisteminden ekran çıktılarını gönderiyorum. Burada da görüldüğü gibi bir dk 1 TL olarak faturaya yansıtılmamış ayrıca benim 24.05.2014, saat 15:00 sularında görüşmelerim için ücret kesilmiş ama aynı günün akşamı için kalan dk'larımdan kesilmiş? Bedava dk varken niye ücret?

Bilal E. 1.714 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi29 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Bilal E.04 Ağustos 2014

    iki haftayı geçti hala bir dönüş yapılmadı? Bir kaç gün içinde de dönüş yapılmadığı taktirde sizi hem avrupa da ki genel merkeze, hemde tüketici haklarına şikayet edecem.

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi18 Temmuz 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön