11 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Yere Ekstra Bir Fatura!

Vodafone'da Genç Avantaj tarifesinden 12 ay taahhüt verip ekstra 500 dakika kampanyasından yararlandım. Bu ay (yani Mayıs 2013) taahhüt sürem bitiyor. Yani 31 Mayıs 2013 günü bitiyor. 31 Mayıs günü ben telefonumu kapatmayı düşünüyorum fakat Vodafone'a kapatma talebi verince sistem bunu ancak 1-2 gün içinde algılıyormuş (!) Sistem hem bunu yapacak hem de bana Haziran ayının faturasını kesecek (!) Hee bir de... Eğer ben 31 Mayıs'tan 2-3 gün önce kapatma talep edersem bu kez bana cayma bedeli olarak 240 TL kesilecek.Yani Vodafone benden kullanmadığım
hizmetin parasını eninde sonunda isteyecek.

Abdullah 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 541577**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan Kampanyanızın 31.05.2013 tarihinde sona ereceği görülmüştür.Yapılan uygulamada kampanya bitiş tarihinizden geçiş yapılması gerekmekte olup, tekrardan yeni dönemde yansıyacak olan paket ücretine müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup,faturalandırmanıza yönelik müdahale edilemediğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön