26 Ağustos 2013

Vodafone Haksız Yere Ceza Kesti!

12 ay taahhütlü Vodafone Red Mini tarifesindeydim. 16 Haziran tarihinde Cevahir şubesine gidip kampanyalı telefon almak istediğimi ve Red Klasik tarifesine geçmek istediğimi , fakat bunu aldığımda taahhüdün bozulup bozulmayacağını sordum. Telefonu alıp aynı gün içerisinde geçiş yapılırsa taahhüdün bozulmayacağını söylediler.

Bunun sonrasında ben de ayın ortasında olduğumuzdan dolayı kalan günlerin boşa gitmemesi için ayın sonunda tekrar geleceğimi söyleyip çıktım. Ay sonunda telefon almaktan vazgeçtim fakat şubedeki arkadaşlar işlem yapmamalarını söylediğim halde işlem yaptıkları için bir sonraki faturam cezalı olarak 250 lira geldi. Defalarca kez aradığım halde hala haksız ceza iadesini yapmadılar.

Gökhan 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Gökhan29 Ağustos 2013

    Şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm üretmediler

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön