13 Şubat 2014

Vodafone Haksız Yere Borçlandırdı!

1.5 ay önce hattımı Vodafone'dan taşıtıp başka bir operatöre geçiş yaptım. Normalde aylık olarak yaklaşık 60 TL gelen (700 dk Sınırsız konuşma paketi, 500 SMS, Sınırsız internet paketi), hattımı kapattırdıktan sonra 100 TL olarak geldi.

Bunun üzerine Vodafone çağrı merkezini aradım ve bilgi almak istedim. Hattımı başka operatöre taşıdığım için fatura detayını veremeyeceklerini söylediler! Fakat gelen faturanın internet kullanımı ile alakalı olduğunu söylediler.

1.5 aydır Vodafone kullanmamama rağmen ve internet hizmetini diğer operatörden almama rağmen Vodafone'un böylesine bir borçlandırma yapmış olmasını ve konuyu çözmek için hiç bir şekilde iletişime geçmemeleri çok ilginç.

İzzet 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İzzet 17 Şubat 2014

    Vodafone'dan asla hizmet almayı ve hiç kimseye tavsiye etmeyi düşünmüyorum. Hayatımda ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Teşekkürler Vodafone!!

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön