20 Eylül 2013

Vodafone Haksız Yere Borç Çıkardı!

1999 yılında Telsim'den adıma 2 adet faturalı hat 2 adette cep telefonu alınmış. Olaydan 2 sene sonra haberdar oldum. 2 sene boyunca tarafıma ne fatura nede tebligat gönderilmedi. İcra aracılığıyla ilk kez bana gelindiğinde büyük şok yaşadım ve ben inşaat işçisi kiracı 4 çocuk babasıyım. Hayatımda hiç faturalı hat kullanmamışken üzerime kayıtlı 8. 000 TL. borç çıkmıştı. Eşimin kritik hastalığı masrafları zor durumdaydık. 3 sene mahkemelerde süründük. İmza sirküsü benim olmadığı ortaya çıkınca rahatlamıştık ama dün Vodafone'un avukatı tekrar dava açtıklarını söyledi. Kimsenin huzurunu bozmaya hakkınız yok. Gereğinin yapılmasını rica ederiz.

Hüseyin 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön