10 Mart 2014

Vodafone Haksız Yere 244 TL Fatura Ödemek Zorunda Bıraktı!

Tarife değişikliği için Vodafone'a giderek Red Business 65 TL'lik tarifesine geçiş yapmak istedim. Gittiğim bayii Vodafone telefon kampanyalarından bahsederek ayda 5 TL farkla telefon alabileceğimi söyledi ve bende teklifi kabul ettim ve paketimi en düşük red pakete aldırdım. Bayideki satıcı önümüzdeki ilk gelen faturanın 20-25 TL civarında farklı geleceğini söyledi ve ben de ok deyip kabul ettim. Fakat gelen fatura 244,10 TL görünce şok oldum.

Aradığımda sebep olarak aynı ay içinde hem Red mini ücreti hem de red business ücretini almışlar fakat dakka toplamı olarak en sonuncusunu baz alıp bir de dakika aşımından 80 tl civarı fark yansıtmışlar. Bu tamamen haksızlık ve itiraz/şikayet ediyorum.

Ahmet 145 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Nisan 2014

  Yeniden fatura değerlendirme konusundaki ilgi için teşekkür ederim. Faturamdan 70 küsür TL civarında bir rakam düşüldü fakat daha fazla iade edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira limit aşımı nedeniyle (hatalı paket uygulaması) 80-90TL civarında bir fark daha söz konusu olmuştur.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı04 Nisan 2014

  Tarafıma bir kısım fatura iadesi yapıldı fakat hesaplamadaki adaletsiz yaklaşım nedeniyle beklediğim iadenin ancak yarısı yapılmıştır. Bu yüzden memnuniyetim tam değildir. Yine de sikaetvar.com ekibine yardım ve imkanlarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön