16 Şubat 2013

Vodafone Haksız Uygulama!

24 ay taahhütle aboneniz oldum. 24 aya 1 gün kala başka tarifeye geçiş için 1 gün önce aradım bana gece 23. 59 arasanız işleminizi yapabilirsiniz söylendi . Bayiye gittim oda aynı şekilde bilgi verdi . gece 10 dakika önce aradım ve 15 beklettiler başladılar sorular sormaya. Ahiret sorularına ve 2 kere üç kere tekrarlatırarak telefonunuz son fatura ne kadar ödendi ve doğum tarihi ve bankada otomatik ödememi hangi banka gibi bir sürü sorular. Ben şunu anladım bizi oyalamak ve vakit geçsin diye bu yaptınız hiç doğru değil müşterileri gerçekten zor durumda bırakıyorsunuz.
2 hat var .

Selim 65 Okunma

Cevaplar

  • Selim16 Şubat 2013

    merhaba neden anlamak istemıyorsunuz sizi bir gun önce aradıgımda tarıfemı sadece saat 24 geçmeden degiitırme olabılır diyorsunuz .ben soruyorum siz benı arasanız 1 hafta önce talebimi alıyorsunuz ben düşünüyorum kararımı verdiğimde talep alınmıyor sadece taahut bittiği gun son dakıkası talep alınıyor ve arıyorum 15 dakıkada konuştuktan sonra saat0007 oluyor ve birsefera mahsus tekrar saat geçtiği için tekrar fatura çıkacagı söylenıyor sizce bu doğru uygalamamı????? 2 hattım adıma vadafondan bir daha vadafon hattı kullanmayacagım hiç bir yakınımada tavsıye etmeyecegim . 1 gun tarufemı değiştiremıyorsam bu nasıl mantık talepim alınmıyorsa bu benım suçum??? MISAL BEN YURT DIŞINA GİDİYORUM GİTMEDEN ÖNCE NEDEN İŞLEM YAPAMIYORUM NEDEN??? BUYUK FIRMA FAKAT PRENSIPLERINIZ ÇOK KÖTU VE ÇOK SAÇMA NE İNSANLIĞA NEDE BUYUK FIRMAYA YAKIŞIYOR???? BEN MAĞDURUM KULLANMADIGIM AYIN FATURA ÇIKARTILMAMASINI TALEP EDİYORUM. BEN ZAMANINDA FATURAMI ÖDÜYORUM. ALMADIGIM KULLANMADIGIM HİZMETIN FATURASINI ÖDEMEK İSTEMIYORUM.

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, sitede bildirdiğiniz iletişim numaranızdan 16.02.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Abonelerimizin müşteri hizmetlerini arayarak işlem sağlamak istediklerinde müşteri temsilcisi tarafından yöneltilen teyid sorularının müşterilerimizin güvenliği amacıyla yöneltiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paket değişikliği işleminizin 16.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilmiş olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön