20 Şubat 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Vodafone'dan 2GB hediye net paketim vardı, Şubat sonuna kadar bu sabah 15TL attırmıştım fakat anlamıyorum bu TL'ler nereye gitti? Sinemadan çıktım bir baktım aaaa 10 kuruşçuk bir şey kalmış! Müşteri hizmetlerinize bile ulaşamıyoruz. Şimdi MEB'i aramam gerek acilen kafayı yiyeceğim acilen TL'lerimin geri verilmesini istiyorum! Kullanmadığım şeyin parası kesilmiş ya!

Cihan 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Cihan 20 Şubat 2014

    Bakın siz benim TL'lerimi durduk yere almasanız ben zaten biliyorum orayı aramam gerektiğini! Lütfen en kısa sürede dönüş yapın!

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön