14 Şubat 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Geçmiş aylar ve bu ay faturalarımın ayrıntılarına baktığımda da ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde de tatmin edici bir cevap alamıyorum. En son yaptığım görüşmede müşteri hizmetlerindeki görevlinin yapmış olduğu açıklamaya göre benim numaramdan sıcak sohbet hatlarının arandığı söyleniyor.

Fatura detayına ben bakıyorum göremiyorum müşteri temsilcisine bakıp gördüğünü söylüyor. Ve faturamdaki ekstra bakiyenin bundan kaynaklandığını söylüyor. Ben yapmadığım konuşmadan ve de yaptığım ispat edilmeyen konuşmadan niye fazla para ödüyorum anlamıyorum.

Vodafone ile sıkıntı yaşadığımda müşteri hizmetlerinden bir türlü sorunuma çözüm bulamıyorum. Hattımı en kısa zamanda başka operatöre taşıyacağım.

Esmeray 30 Okunma

Cevaplar

  • Esmeray03 Mayıs 2014

    müş. hizmetleri ile yaptığım görüşmeler vodafonedan bir an önce yakamı kurtarmam gerektiğini bana açıkça gösterdi ve bende operatörümü değiştirdim.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön