12 Şubat 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı!

21 ocak 2014 tarihli şikayetimin Vodafone tarafından ciddiye alınmadığı üzerine müşteri hizmetlerinin yardımcı olmaması üzerine hiç girmediğim tarihte bile 7 tl daha ücretlendirme yapılmış olup toplam 21,9 tl faturama eklenmiştir. En kısa zamanda Vodafone firmasıyla adalet karşısında hakkımı arayacağımı bu durum düzeltilmez ise ve ayrıca 10 yıllık 2 aboneliğimi de bitireceğimi bildirmek isterim..

İbrahim 21 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim27 Şubat 2014

  tüketici haklarıyla dalga geçen, müşterisiyle ilgilenmeyen sorun çözümü olmayan ekip vodafone

 • İbrahim27 Şubat 2014

  otomatik cevap ilgilenen soruna çözüm bulan yok vodafone dan sözleşme bittiğnde tüm hatlarımı iptal edeceğim...

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24/01/2014 19:26:24 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön