12 Şubat 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı!

1 hafta önce yine yazmıştım hala bana dönüş yapılmadı. Yine aynı konu.30 lira yükledim diye bana 1 ay facebook ve twitter bedava diye mesaj geldi. Facebook ve twittera girdiğimde benden 15 lira kesilmişti.O gün aradığımda bana müşteri temsilciniz yardımcı olmamıştı. Sizden haber gelmeyince bugün yine aradım. Bana temsilciniz bir link yolladı oradan girin dedi. Girdiğim zaman lira kesilirse ne olacak diye sorduğumda bir daha şikayet maili yazın dedi. Twitter'a girdiğimde 4 lira yine kesinti oldu.7 yıldır kullandığım Vodafone hattımı iptal ettireceğim.

Faruk 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-19 - 2014-02-24 ve 2014-03-06 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön