11 Şubat 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı!

21.01.2014 faturam 35,40 tl hesabımdan ödenmiştir.07.02.2014 tarihinde saat 17.50 de Vodafone'dan tarafıma gönderilen mesajda :son faturamda eksik ücretlendirme yapıldığı gerekçesi ile 83TL borç
çıkarıldı.Her yöne ve Vodafone'lularla konuşma süremi aşmadığı biliyorum.Sizden kurum olarak şikayetçiyim. Bu nasıl bir kurum zihniyetidir? Sorunumu lütfen çözünüz aksi takdirde tüketici heyetine şikayetimi ileteceğim.Kafanıza göre ücretlendirme yapma hakkı size kimse tanımıyor.Ayrıca
reklamize olayında hem Almanca hem İngilizce olarak tarafımdan yapılacaktır.

Hülya 39 Okunma

Cevaplar

 • Hülya17 Şubat 2014

  Görüşme yapılmadığı halde,görüşme yapıldığını ve cözüme gidildiğini,şikayetime cevaplamaları gercekten cok tuaf!

 • Hülya17 Şubat 2014

  14.02.2014 tarhinde vodafone 'la sözlü bir görüşme yapılmamıştır,şikayetimle ilgili kimse ne yazılı ne sözlü bir çözüm arayışına girmemiştir.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön