31 Ocak 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yaptı.

Ben 1 yıllık bir taahhütlü hattını kullandım ve faturadan ayrılmak istedim, fakat bana 1 yıl dolmadı denildi ve 1 ay daha kalmam söylendi. 1 ay daha bekledikten sonra hattımı başka operatöre taşıdım ve bana faturamın 2 katı ücret çıkarıldı. Hattınızı kapattım diye 2 katı fatura mı çıkartılıyor anlamadım?

Fatura ödeme tarihim geçti ve ben bu şikayetimi daha önce dile getirdim ama beni arayan kimse olmadı. Fatura ödeme tarihimin geçmesini bekleyip beni oyaladılar. Vodafone müşteri memnuniyeti işte bu kadar bir üstüne mesaj atıyorlar. Kampanyaları ile ilgili bu ne biçim iş anlamadım. Dalga mı geçiyorsunuz ?

Adem 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön