19 Eylül 2013

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

İnternet paketi kullanan müşterilere operatör çeşitli adlar altında abonelikler başlatıp, ücretlendirme yapıyor ve faturalarımızı 2' ye katlıyor. Kullandığım telefon onlara göre lüks olduğu için Data, Vip Eğlence kampanyası gibi adlar altında onayımı almadan abonelik başlatıp ücretlendirme yaptılar. 5 TL, 12 TL gibi.

Bu tutarları ödemeyi kabul etmiyorum ve şikayetçiyim. Vodafone'un durumumu incelemesini ve beni bu ücretlerden muaf tutmasını istiyorum. Lütfen bizim kesin onayımızı almadan abonelik başlatmayın. Parayı kolay kazanmıyoruz. operatörümü değiştirmek zorunda kalacağım.

Habibe 166 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır . Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Hattınız için melodi,logo,oyun vb hizmetler veren firmalardan gelen tanıtım mesajları kısıtlaması tarafımızdan sağlanabilmektedir. Hattınız üzerinde 3520 YBS adı altında özel servis ücretlendirmesi olduğu detaylı bilgi için (216 474 02 00 ) Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön