23 Nisan 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

Vodafone'a ait 4 adet hattım vardı. Taahhüt süresi bittikten sonra hattımın ikisini iptal ettim. Diğer ikisinin tarifesini değiştirdim. Bir zaman sonra bu iki numarama yüksek fatura geldi..431+169+178 tl toplam fatura geldi.

Çağrı merkezini arayıp itiraz ettikten tam 21 gün sonra cevap geldi,hatalarını kabul ettiler ama faturanın kesildiğini ödemek zorunda olduğumu ve ücretin ödedikten sonra nasıl iade edileceği konusunda taahhüt veremediler.

Daha kötüsü bu süreç 2 aydır sürmekte ,bugün tekrar müşteri hizmetlerini aramama rağmen geçmişe dair bir kayıt bulunmadığını tekrar sorunun ne olduğunu ve şikayet kaydımızı tekrar aldılar. Artık ben Vodafone'dan çözüm bekliyorum.

Recep 23 Okunma

Cevaplar

  • Recep 25 Haziran 2014

    bizim vodafone şirketini kaç kere aradığımız ve konuşma kayıtlarımız mevcuttur... bariz hatayı görmeyip,düzeltme yoluna gitmeyip müşterisini mağdur etmeyi görev bildiği müddetçe reklam da yapsanız kaybetmeye mahkumsunuz!..

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön